English Polski
lbits software house, oprogramowanie na zamowienie
Usługi Usługi
Przemysł informatyczny obejmuje swoim zasięgiem bardzo wiele dziedzin, z kolei każda z nich rozgałęzia się na wiele odnóg. Nasza firma skupia się na usługach programistycznych oraz okołoinformatycznych. Poniżej mogą Państwo znaleźć listę zagadnień, w których specjalizuje się nasz zespół. Natomiast każda z kategorii została opisana dla Państwa wygody.
Aplikacje internetowe
W skład usługi wchodzi cykl rozwojowy systemów internetowych takich jak systemy e-commerce (sklepy), systemy aukcyjne, serwisy z ogłoszeniami lub internetowe systemy zarządzania ERP i CRM. Omawiany system to zbiór stron internetowych realizujący złożoną funkcjonalność, która jako całość składa się na system internetowy. Aplikacja internetowa realizuje funkcje, które do tej pory z reguły zarezerwowane były dla aplikacji okienkowych.
Strony internetowe
Kategoria ta zawiera implementację witryn dla firm lub osób prywatnych, niejednokrotnie strony zawierają dynamiczne elementy AJAX, które urozmaicają wygląd strony. Często również strony wzbogacane są o systemy zarządzania treścią CMS, które dają właścicielom możliwość własnoręcznej edycji zawartości. W tej usłudze można także wyodrębnić, galerie internetowe, fora dyskusyjne czy różnego rodzaju formularze ułatwiające kontakt z właścicielem.
Aplikacje okienkowe
Produkujemy także aplikacje na zamówienie uruchamiane na komputerach PC lub systemach serwerowych. Do takich aplikacji można zaliczyć aplikacje fakturujące, magazynowe czy zarządzania czasem pracy pracowników. Do klienta należy wybór funkcjonalności, która zostanie zaimplementowana w programie poprzez przejście przez cykl rozwoju oprogramowania.
Serwisowe usługi informatyczne
Zapewniamy wsparcie techniczne dla klientów, wychodzące poza zakres obsługi technicznej naszych aplikacji. Zajmujemy się obsługą sprzętu, na którym działa nasze oprogramowania. Dokładniej ujmując chodzi o komputerowy sprzęt biurowy i przemysłowy oraz sieci komputerowe na terenie biur oraz zakładów kontrahentów.
Grafika komputerowa
Niejednokrotnie w trakcie procesu wytwarzania stron oraz aplikacji okienkowych i internetowych zachodzi potrzeba wykorzystania elementów graficznych. Nasi graficy zapewniają projekty graficzne wymagane do wytworzenia zamawianego oprogramowania. Specjalizujemy się w grafice cyfrowej na użytek naszych aplikacji oraz stron internetowych.
Integracja systemów informatycznych
Skomplikowane wdrożenia IT, składają się z wielu komponentów, które komunikują się ze sobą aby osiągnąć wspólny cel. Realizując projekty dla naszych klientów integrujemy ze sobą technologie informatyczne różne pod względem języków programowania, architektury, systemów operacyjnych czy sprzętu, na którym aplikacje są uruchomione.
Outsourcing IT
Prowadzimy projekty programistyczne, w których grupa developerów pracuje nad projektem klienta w całym cyklu wytwarzania oprogramowania. W takim przypadku, przy projektach o większej skali, kontrahent ma do swojej wyłącznej dyspozycji zespół projektantów, programistów, testerów oraz lidera projektu. Usługa jest dedykowana dla klientów, których projekty wymagają indywidualnego prowadzenia.
Interfejsy programistyczne API
Implementujemy interfejsy programistyczne, które działają jako komponenty w aplikacjach kontrahentów. W aplikacjach typu SOA najczęściej wykorzystujemy interfejsy SOAP via WebService, budujemy także biblioteki DLL oraz JAR, w zależności od potrzeb.
Hosting
Zapewniamy usługi hostingowe dla wykonanych przez nas aplikacji, serwisów, baz danych, poczty etc... Skala usługi jest dostosowana do wymagań klienta, w przypadku małych aplikacji zalecamy hosting współdzielony natomiast w przypadku większych wirtualizowany lub dedykowany. Pomagamy podjąć decyzję klientowi w oparciu o szczegółową specyfikację projektu.
LBITS gray
kontakt@lbits.pl
tel.  0048 6841 5443
fax. 0048 6841 5583


Nasi partnerzy
Sophia Technologies

Exergy Group
© Copyright 2010-2013 - LBITS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowano przez Joanna Stachowiak O nas | Usługi | Produkty | Realizacje | Kontakt
Oceń nas